Священники ПЦУ отримують повідомлення із погрозами від Московського патріархату: хто просить митрополитів покаятись

678
Священники ПЦУ отримують повідомлення із погрозами від Московського патріархату: хто просить митрополитів покаятись - today.ua

У Житомирській області священики, які перейшли до Православної церкви України (ПЦУ), отримують смс-повідомлення з погрозами від ієрарха УПЦ Московського патріархату, митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона. Про це повідомили у прес-службі Житомирської єпархії ПЦУ.

Як зазначається, Віссаріон тисне на духовенство ПЦУ, розсилаючи смс-повідомлення із погрозами та закликами до покаяння. Він попереджає, що до громад, які перейшли від нього до ПЦУ, прийдуть російські священики та люди, які “можуть допомогти покаятися”.

Такі повідомлення були розіслані представникам релігійних громад селища міського типу Гранітне, села Маклаївка, села Федорівка Малинського району та інших районів Житомирської області.

Житомирська єпархія Православної Церкви України заявляє, що всі переходи парафій та священослужителів відбуваються відповідно до чинного законодавства України та канонів Православної Церкви, тому будь-які залякування і погрози є неприпустимими і такими, що суперечать основам Христової віри.

Нагадаємо, архієпископ Євстратій (Зоря) повідомив про те, що Московський патріархат готує захоплення храму ПЦУ в Криму. 

Раніше повідомлялося, що Православна церква України (ПЦУ) створила православну місію допомоги жертвам порушення прав людини і українцям, незаконно позбавлених волі в Росії. Про це стало відомо за підсумками першого засідання Священного синоду ПЦУ. За словами предстоятеля ПЦУ митрополита Київського Епіфанія, керувати місією призначений архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

загрузка...