У МВС повідомили, чому не завели справу на творців “Слуги народу“

Міністерство внутрішніх справ не отримувало звернень від громадян, які б вбачали в епізодах серіалу виробництва студії "Квартал 95" "Слуга народу" загрози для власного життя та здоров’я. Про це повідомив заступник міністра МВД України Арсена Авакова Вадим Троян.

У МВС повідомили, чому не завели справу на творців “Слуги народу“ - today.ua

За його словами, якщо такі заяви надійдуть, вони будуть зареєстровані відповідно до норм чинного законодавства та отримають правову оцінку та реакцію як міністерства, так і Національної поліції.

Вадим Троян наголосив, що основне завдання поліції – це профілактика злочинності.

А ось про можливу загрозу у вигляді відео, на якому Володимира Зеленського нібито збиває вантажівка на звернення штабу кандидата відкрито кримінальне провадження за ст. 346 "Погроза або насильство щодо державного або громадського діяча" Кримінального кодексу України.

Зазначимо, в одному з епізодів серіалу "Слуга народа" президент Василь Голобородько у виконанні Володимира Зеленського, який не зміг домовитися з депутатами, просто розстріляв обранців з двох автоматів.

Нагадаємо, раніше на телеграм-каналі, який пов’язують з чинним главою держави Петром Порошенком, з’явилось відео, де Зеленський крокує разом зі своїми однодумцями, а потім його збиває фура. Після цих кадрів на екрані з’являється напис “У кожного своя дорога” та порошок білого кольору, що, ймовірно, імітує кокаїн або інші наркотичні речовини.

Після появи такого відео штаб кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявив, що має намір звернутися в правоохоронні органи з цього приводу.

В Адміністрації президента України Петра Порошенка, в свою чергу, запевняють, що з’ясують, як на телеграм-канал президента потрапив зазначений відеоролик.