У Києві з Дніпра дістали тіло чоловіка

У Києві водолази дістали з Дніпра тіло чоловіка. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в столиці.

У Києві з Дніпра дістали тіло чоловіка - today.ua

"О 12.12 в оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України в м. Києві надійшло повідомлення від правоохоронців про виявлене тіло чоловічої статі в річці Дніпро біля мосту "Метро", - йдеться в повідомленні рятувальників.

Як виявилося, тіло чоловіка знаходилося на відстані 30 метрів від берега на поверхні води. Водолази за допомогою спеціального спорядження дістали його і передали правоохоронним органам, які будуть встановлювати причини трагедії.

Нагадаємо, за даними ДСНС, в Україні з початку червня поточного року на водоймах загинули вже 103 людини. Рятувальника зазначили, що всього з початку року у водоймах потонуло 379 українців, в тому числі і 42 дитини. При цьому врятувати вдалося 156 громадян, серед яких 24 – діти.

Наразі кількість потопельників цього року вже перевищує торішні цифри. У ДСНС зазначили, що найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях і купання в нетверезому стані.