У Києві в матері-алкоголічки відібрали двох малолітніх дітей

У Шевченківському районі Києва в одному із будинків на вулиці Ольжича правоохоронці виявили неблагополучну родину: безробітна жінка проживала в жахливих умовах із двома дітьми 2013 та 2016 років народження. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

У Києві в матері-алкоголічки відібрали двох малолітніх дітей - today.ua

Начальник ювенальної превенції Шевченківського управління поліції Євгеній Панченко повідомив, що у ході перевірки було виявлено порушення санітарних умов в оселі, а діти у цей час перебували на вулиці без нагляду дорослих.

"Ми опитали мешканців будинку та сусідів. Вони розповіли, що 40-річна мати дітей не займається їх вихованням, ніде не працює та зловживає спиртними напоями. Ми прийняли рішення про негайне вилучення малолітніх із сім’ї та госпіталізацію їх у лікарняний заклад. На даний час вони перебувають під наглядом медиків", – розповів правоохоронець.

Стосовно матері складено адмінпротокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У Києві в матері-алкоголічки відібрали двох малолітніх дітей

Нагадаємо, на Київщині педагога підозрюють у розбещенні малолітніх дітей.