У Чорнобилі загорілось ще 35 гектарів землі

У Чорнобилі знову почались пожежі - загорілось ще 35 гектарів землі. Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У Чорнобилі загорілось ще 35 гектарів землі - today.ua

Так, за даними ДСНС, у зоні відчуження Чорнобильської АЕС у другій половині доби 7 квітня спалахнуло ще 35 гектарів землі, але рівень радіації при цьому у столиці та Київській області залишається в нормі.

"Станом на 14.15 в результаті пориву вітру сталося розповсюдження вогню по трав'яному настилу на 7, 8, 9 і 11 квартали Котовського лісництва площею до 35 га. До місця пожежі направлено 2 вертольоти Мі-8 ДСНС і планується передислокація 10 одиниць техніки та особовий склад з території Житомирської області", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за допомогою пожежних літаків Аy-32П було здійснено дев'ять скидів - 72 тонни води.

Радіаційний фон по Києву та області, за даними рятувальників, знаходиться в межах норми і не перевищує природних фонових значень. У Києві цей рівень становить 0,013 мР/год, а в області - в межах 0,011 мР/год при допустимій тлі 0,05 мР/год.

Нагадаємо, 5 квітня у Чорнобилі здійнялась пожежа, яка охопила понад 100 гектарів території. Також повідомлялось, що в результаті пожежі було значно підвищено рівень радіації.