У Чорне море йде корабель морської піхоти США: названа мета

1042
У Чорне море йде корабель морської піхоти США: названа мета - today.ua
Фото: censor.net.ua

Командування 6-го оперативного флоту Військово-морських сил США заявило, що американський десантний корабель USS Fort McHenry (LSD 43) направляється в акваторію Чорного моря.

Зараз бойовий корабель проходить Чорноморські протоки.

Командуюча 6-м оперативним флотом ВМС США віце-адмірал Лайза Франчетті зазначила, що “транзит Fort McHenry в Чорне море підтверджує нашу колективну рішучість забезпечувати безпеку Чорного моря і зміцнює наші міцні відносини з союзниками по НАТО і партнерами в регіоні. Наші рутинні операції у Чорному море також демонструють притаманну гнучкість і можливості сил 6-го флоту США”.

На борту корабля Fort McHenry розміщено близько 500 американських морпіхів, він забезпечений доковою камерою для п’яти транспортних катерів на повітряній подушці, призначених для висадки морської піхоти та бойової техніки.

Корабель морської піхоти США також оснащений зенітною артилерією та ракетною зброєю.

Нагадаємо, через конфлікт у Керченській протоці в Україну прибув перший військовий корабель НАТО. 19 грудня 2018 року розвідувальний корабель Королівського флоту HMS Echo пришвартувався біля причалу Одеського морського порту.

Раніше Президент України Петро Порошенко підписав закон про розширення морського контролю у Чорному морі.

загрузка...