”Я вас не боюся!”: Порошенко в Чернігові спантеличив “Нацкорпус”

5037
"Я вас не боюся!": Порошенко в Чернігові спантеличив "Нацкорпус" - today.ua

У Чернігові, де перебуває з робочою поїздкою Президент України Петро Порошенко, не виключали нових зіткнень, подібних до тих, що сталися в Черкасах між поліцією та активістами “Нацкорпусу”. Управління держохорони рекомендувало Порошенку уникати потенційно небезпечних ситуацій, але глава держави сміливо пройшов через натовп представників “Нацкорпусу”, які пікетували захід. Відзначається, що Порошенко відмовився сідати в автомобіль, щоб об’їхати пікетників, а попрямував безпосередньо до них. Порівнявшись з представниками “Нацкорпусу”, Порошенко заявив, що не допустить дестабілізації в Україні.

“Я вас не боюся і не дам вам дестабілізувати ситуацію в Україні!”, – сказав активістам “Нацкорпусу” глава держави Петро Порошенко.

Після цього президент пройшов через натовп мітингувальників до площі перед Катерининською церквою, де відбувся виступ перед жителями Чернігова.

Нагадаємо, 9 березня в Черкасах представники “Національного корпусу” прийшли пікетувати виступ Президента України Петра Порошенка. В результаті бійки активістів “Нацкорпусу” з поліцією постраждали понад двадцять правоохоронців.

загрузка...