У Чехії зіткнулися потяги: десятки поранених

Автор: Міхєєнко Наталія

П'ятого березня в Чехії зіткнулися два потяги, які опинилися на одній колії. В результаті зіткнення потягів постраждали як мінімум два десятки людей. Також відомо, що з обох поїздів довелося евакуювати близько 250 осіб. Після зіткнення поїздів залізничний вокзал частково перекрили, а поїзди направили по запасних шляхах.

У Чехії зіткнулися потяги: десятки поранених - today.ua

"За наявною інформацією, на місці близько двадцяти поранених, проте їх кількість ще може змінитися. Всього рятувальникам з обох поїздів довелося евакуювати близько 250 осіб", - повідомили в Залізничній інспекції.

За інформацією прес-секретаря Залізничноъ інспекції Мартіна Драпала, причиною аварії, швидше за все, став людський фактор: машиніст одного з поїздів помилково в'їхав не на ту колію.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше, 4 березня, на чеській залізниці пасажирський поїзд зіткнувся з вантажним потягом. Шестеро людей отримали поранення. А 22 лютого регіональний поїзд недалеко від Пльзня ледь не зіткнувся з експресом, що слідував до Мюнхена. Тоді машиністи змогли зупинити потяги в 34 метрах один від одного.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Нагадаємо, в червні цього року "Укрзалізниця" запустить новий потяг до Словаччини - "Мукачево - Кошице". Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов вважає, що саме українське Мукачево має стати потужним пасажирським хабом для подорожей по Європі.