Турчинов розповів, кого підтримає на виборах президента

935
Турчинов розповів, кого підтримає на виборах президента - today.ua
Фото:Украина.ру

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, що збирається підтримувати чинного президента України Петра Порошенка на виборах 31 березня. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Так, на питання журналістки щодо підтримки Турчиновим когось із кандидатів в президенти, секретар РНБО зазначив, що вважає Порошенка “найбільш підготовленим”.

“Я вважаю, що на сьогоднішній день Петро Олексійович Порошенко – найбільш підготовлений кандидат”, – сказав Турчинов.

Він також поділився, що позитивно ставиться до Володимира Зеленського і зазначив, що тривалий час працював в Кривому Розі, звідки родом артист.

“Земляки, що тут поробиш”, – сказав Турчинов.

Також секретар РНБО повідомив, що з Юлією Тимошенко не спілкується з 2014 року.

Нагадаємо, раніше Турчинов назвав головні загрози з боку РФ у цьому році. За його словами, основна загроза – це військова агресія.

“Це не тільки виснаження нашої країни внаслідок постійних військових провокацій на сході, продовження військової окупації частини Донбасу і Криму. Це і масштабне розгортання військової інфраструктури вздовж нашого кордону з Росією, орієнтація на ведення бойових дій на стратегічному українському напрямку для декількох російських армій південного і західного військового округу”, – наголосив він.

загрузка...