ЦВК підрахувала понад 90% голосів

199
ЦВК підрахувала понад 90% голосів - today.ua

Центральна виборча комісія опрацювала вже понад 90% протоколів голосів на у другому турі виборів президента України, що відбувся вчора, 21 квітня. Відповідні дані оприлюднені на сайті Центрвиборчкому.

За результатами підрахунків 90,83% протоколів, із значним відривом лідирує кандидат у президенти, шоумен і комік Володимир Зеленський – 73,17% (12 339 611) українців віддали за нього голоси. Чинний президент Петро Порошенко займає друге місце – за нього проголосували 24,5% (4 132 776) українських громадян.

Загалом у другому турі виборів президента України взяли участь 16 864 170 українців.

2,32% бюлетенів були визнані Центрвиборчкомом недійсними.

Нагадаємо, вчора, 21 квітня, чинний президент України Петро Порошенко привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах.

“Я залишаю посаду президента країни з наступного місяця. Так вирішила більшість українців, і я приймаю це рішення”, — заявив Порошенко.

Про це Порошенко заявив після оприлюднення даних екзит-полів, згідно з якими Зеленський набрав понад 73% голосів.

Як відомо, вчора, 21 квітня, о 20.00 в Україні закрилися всі виборчі дільниці і були оголошені перші результати екзит-полу, за результатами якого Володимир Зеленський набрав більшість голосів виборців. За даними соціологів, у другому турі Володимир Зеленський набирає близько 73,2%, у чинного президента Петра Порошенка — 25,3%. Опитування проводилося на всій території України, крім окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

загрузка...