“Це ганебне явище!“: Гриневич засудила репетиторство в школах

Автор: Лобанова Єлизавета

Міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що вчитель, який безпосередньо навчає дитину на уроці, не може бути його репетитором. На думку міністра, це непедагогічно. Крім того, Гриневич обурена тим, що деякі вчителі спеціально не працюють на уроках як слід, щоб потім діти ходили до них на платні заняття.

“Це ганебне явище!“: Гриневич засудила репетиторство в школах  - today.ua

"Це ганебне явище! Ми підготували листа Міністерства освіти і розіслали їх по школах. Це непедагогічно, і це порушення. Тобто, вчитель, який безпосередньо навчає дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - заявила Гриневич.

При цьому міністр вважає, що індивідуальні заняття можуть бути частиною переліку платних послуг, які надає школа, але це повинно бути офіційно регламентовано.

"Школа має право надавати легальні платні освітні послуги. Серед них - індивідуальне навчання з дітьми. Це враховується як урок. З батьками укладається договір про надання платних освітніх послуг", - сказала глава Міносвіти.

Популярні зараз

Учені фіксують масове просідання поверхні землі у різних регіонах планети: які країни підуть під воду

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

Пентагон розкрив номенклатуру першого пакету військової допомоги Україні: чи дадуть ATACMS

Лілія Гриневич нагадала, що у частини дітей, які отримали дуже високі результати по ЗНО, не було репетиторів.

"Все залежить від школи, середовища і від наполегливості самої дитини", - підсумувала міністр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадуємо, у цьому році абітурієнти складали ЗНО з 11 предметів. Обов'язкове тестування — тести з української мови та літератури, а також історія або математика на вибір. З 2021 року ЗНО з математики стане обов'язковим. При цьому, тестування буде мати два рівня складності.

Today.ua повідомляв, що в Україні затвердили нові правила вступу до вузів. Нововведення торкнуться насамперед прохідних балів, творчих конкурсів та пільг під час вступу на ряд спеціальностей.