Триколор і російські військові пісні: в Іспанії готель потрапив у скандал через підтримку РФ

Триколор і російські військові пісні: в Іспанії готель потрапив у скандал через підтримку РФ - today.ua

В Іспанії готель оскандалився через підтримку Росії і її агресії проти України. Про це повідомляє користувач Давид Пластер в Facebook.

Інцидент стався в готелі Best San Francisco в іспанському місті Салоу. Українців обурила підтримка Росії персоналом готелю, а вечеря закінчилась міжнародним скандалом. Величезний прапор Росії в ресторані готелю помітили кілька українських сімей.

“Щоб не розпалювати міжнародної ворожнечі і не провокувати скандал, який вже почав зароджуватися між гостями, кілька українців попросили адміністратора прибрати прапор, щоб сім’ї, в яких є загиблі від рук російських військових, не відчували себе жахливо під час вечері. Втім, адміністратор, очевидно, виявився палким прихильником російської політики, тому що в грубій формі відмовив гостям, додавши, що його позиція – це позиція всієї Іспанії”, – написав відвідувач готелю.

Він зазначив, що до суперечки на рецепції приєдналися громадяни Росії, яких адміністрація попросила особисто розібратися з шокованими українцями.

“Щоб яскравіше продемонструвати зневагу до громадян України, на розважальному вечорі біля басейну готелю аніматори почали виконувати військові російські пісні”, – написав Пластер.

Він уточнив, що представники туроператора JoinUp, які запропонували українцям цей готель, порадили “філософськи” поставитись до образ і цькування, а на прохання змінити готель на три доби, що залишились, надали гостям штрафи за зняття броні.

Давид Пластер закликав користувачів мережі написати відгуки про готель, підкресливши, що там не поважають українців і підтримують вбивства і війну.

Нагадаємо, європейські політики планують заборонити в’їзд громадянам України, які отримали російські документи за спрощеною процедурою.

Як виглядає Бузова насправді: побачене перевершує всі очікування – фото
Ольга Бузова – на сьогодні одна з найбільш просунутих російських представниць шоу-бізнесу. Крім того, вона є однією з найбільш затребуваних блогерш і також працює в...
Червень 2020 стане місяцем кохання і романтики для трьох знаків Зодіаку
Кохання у червні 2020 буде раптовим і прекрасним, романтичним і таким, що приносить тільки щастя. Це почуття неодмінно увірветься в життя трьох знаків Зодіаку. Кому...
Названо найкориснішу страву для гіпертоніків: знижує тиск і покращує самопочуття
Люди, які страждають від гіпертонії, підбирають в свій раціон продукти, які знижують тиск. Одним з таких продуктів є гриби. Не всі можуть знати, але людям...
В Україні знову дорожчають комунальні послуги: названі точні дати і нові тарифи у рахунках
Комунальні послуги в Україні скоро істотно подорожчають. Причому більше платити доведеться за все: від води до електрики, а також за послуги банку. Розповімо далі про...
Астрологи назвали 5 найнебезпечніших днів червня: коли варто бути особливо обережними
Несприятливі дні є в кожному місяці, але є періоди, які особливо насичені різними негативними явищами, що впливають на життя людей на планеті. Як правило, це...