Труханов з Кернесом разом збираються піти на вибори в Раду

790
Труханов з Кернесом разом збираються піти на вибори в Раду - today.ua
Віталій Хомутиннік

Політична партія “Відродження” збирається об’єднатися з партією мера Одеси Геннадія Труханова “Довіряй справам” та частиною проросійської української партії “Наш край”, яку наразі очолюють 5 співголів: Олександр Мазурчак, Олександр Фельдман, Юрій Гранатуров, Антон Кіссе та Сергій Кальцев, що до 2014 року були членами Партії регіонів. Про це розповів співголова партії “Відродження” Віталій Хомутиннік.

За його словами, у травні планується провести з’їзд партії.

Він підтвердив, що міський голова Одеси Геннадій Труханов та міський голова Харкова Геннадій Кернес будуть у першій п’ятірці списку на виборах до українського парламенту.

Геннадій Труханов

За словами депутата, до майбутнього об’єднання вже приєдналися депутати-мажоритарники Сергій Шахов (депутатська група “Воля народу”) та Станіслав Березкін (“Партія відродження”). З іншими нардепами тривають перемовини.

Геннадій Кернес

Крім того, об’єднання шукає соратників серед міських голів великих міст, керівників обласних рад та голів облдержадміністрацій. Не виключено, що до об’єднання може приєднатися очільниця Харківської ОДА Юлія Світлична.

Нагадаємо, що новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання восьмого скликання.

Нагадаємо також, що раніше Володимир Зеленський зустрівся з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агентств, у яких попросив допомоги в пошуку і перевірці кадрів на посади в системі держуправління.

загрузка...