Стало відомо, як Зеленський обиратиме губернаторів

Стало відомо, як Зеленський обиратиме губернаторів - today.ua
Фото: fb/Kvartal95Online
Loading...

У четвер, 16 травня, новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агентств, у яких попросив допомоги в пошуку і перевірці кадрів на посади в системі держуправління. Про це повідомляє прес-служба команди Зеленського.

За словами Зеленського, його команда хоче знайти нових талановитих фахівців, висококомпетентних людей, орієнтованих на конкретні результати, які разделяли б цінності нового глави держави, що досить непросто.

У зв’язку з цим Володимир Зеленський запросив представників компаній Hudson, Оdgers Вerndtson, Bayden і Ward Howell до співпраці.

“У нас є певна кількість кандидатур, наприклад, на посади керівників ОДА в різних областях України, але і тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей”, – зазначив Володимир Зеленський.

Новий президент збирається провести прозорий конкурс на ці посади, щоб знайти кращих менеджерів, які мають стратегію розвитку і здатні залучати інвестиції в регіон.

Крім того, претенденти на посаду повинні мати авторитет у місцевих громад, незаплямовану репутацію та досвід управління.

Наголошується, що учасники зустрічі задекларували свою готовність до співпраці з питань, що пов’язані з кадровою політикою президента.

Нагадаємо, мер столиці Віталій Кличко за 50 тисяч доларів продав екскурсію по Києву.

Тариф Lifecell за 20 грн: що з ним не так?
Lifecell кинув виклик своїм конкурентам інноваційним тарифним планом “Залізна Двадцятка” з абонплатою всього 20 гривень на 4 тижні для жителів 32 міст України. Про це...
Пенсії в Україні: Пенсійний фонд зробив важливу заяву
Українцям не варто забувати, що, крім стажу, сума пенсії залежить і від заробітку людини. У Пенсійному фонді України (ПФУ) повідомили, що затверджено показник середньої зарплати...
Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...