Трамп погодився передати президентські повноваження Байдену

Чинний президент США Дональд Трамп вирішив почати процес передачі влади Джо Байдену, який переміг на виборах в США. Намагаючись довести факт фальсифікації виборів і оскаржуючи результати, Трамп вирішив все таки поступово передавати повноваження обраному президенту США. Відповідну заяву зробила голова GSA Емілі Мерфі.

Трамп погодився передати президентські повноваження Байдену - today.ua

Це став перший крок на шляху визнання командою Трампа власної поразки на виборах. При цьому, боротьбу за результати виборів Трамп вирішив продовжити. І він все ще сподівається, що його перемога буде доведена.

Поки тривають судові розгляди, чинний президент доручив голові Адміністрації загальних служб зробити "все необхідне" щодо "початкових протоколів" передачі влади новому президенту Байдену, і вже з понеділка, 30 листопада, демократ отримає доступ до всіх ресурсів, в яких раніше йому відмовляли через юридичні проблеми з визначенням переможця виборчих перегонів.

"Однак, в кращих інтересах нашої країни, я рекомендую Емілі і її команді зробити все необхідне по початкових протоколах. Я сказав своїй команді зробити те ж", - заявив Трамп.

Трамп погодився передати президентські повноваження Байдену Як стало відомо, Дональд Трамп програв 34 судових позови, які були заявлені за результатами виборів, а виграв лише два. Спроби Трампа і його адвоката Рудольфа Джуліані переконати суди в масових фальсифікаціях з боку штабу його опонента сприймаються на даний час американської Фемідою як непереконливі.

Нагадаємо, Джо Байден назвав ганьбою відмову Трампа визнати свою поразку.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com