Байден назвав ганьбою відмову Трампа визнавати результати виборів в США

Джо Байден обраний новим президентом США, проте, поки що чинний глава держави Дональд Трамп не визнає перемогу свого суперника. Байден в свою чергу вважає ганьбою те, що Трамп збирається оскаржувати в суді результати виборів, нібито через фальсифікації.

Байден назвав ганьбою відмову Трампа визнавати результати виборів в США - today.ua

"Чесно кажучи, я просто вважаю, що це ганьба", - сказав Байден.

Обраний президент Байден переконаний, що в кінцевому рахунку республіканці визнають його перемогу і процес передачі влади невідворотний, як би того не хотів Дональд Трамп.

Днями Трамп зробив в Twitter заяву, яке підтверджує те, що з результатами виборів в США він не згоден, і зі своєю поразкою змиритися не може.

"Ми вважаємо цих людей злодіями. Машини великого міста корумповані. Це були вкрадені вибори ... Неможливо уявити, щоб Байден обігнав Обаму в деяких з цих штатів", - написав Трамп.

Байден назвав ганьбою відмову Трампа визнавати результати виборів в США Дональд Трамп лідирував у більшості штатів до того, поки не почали підрахунок голосів, які прийшли від виборців поштою. Лише тоді з'ясувалося, що по "поштовому" електорату Байден переграв чинного гаранта.

Поки офіційний підрахунок голосів триває, в США назріває громадянський конфлікт. Зіткнення між прихильниками обох кандидатів вже відбулися в різних штатах. Однак, Трампу, мабуть, доведеться визнати свою поразку і передати владу Байдену.

Нагадаємо, Джо Байден виступив перед американським народом в ролі нового президента і зробив кілька сміливих заяв.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua