ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей

Собаки в більшості своїй дуже товариські істоти. Однак, це не означає, що вони будуть спілкуватися з усіма, зокрема, з дітьми. Деякі породи собак категорично не можна заводити, якщо у вас в будинку є діти. Тваринам буде важко знайти з ними спільну мову і вам доведеться весь час турбуватися про безпеку вашого чада. Представляємо до вашої уваги саме такі породи, з якими слід бути особливо пильними.

ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей - today.ua

Акіта-іну

ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей

Вихованням цієї породи мають займатися тільки дорослі, дітям акіта-іну виявиться не по плечу. Цим собакам притаманна агресивна поведінка, тому залишати їх з дітьми вкрай небезпечно. Представник цієї породи може навіть випадково вкусити дитину, яка почне гратися з твариною. Різкі рухи, шум і гуркіт можуть спровокувати акіту на непередбачувану поведінку. Тому якщо у вас є діти, варто пояснити їм, як правильно вести себе з собакою, щоб не нашкодити собі.

Той-тер'єр

ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей

Ці мініатюрні істоти не найкраща компанія для дитини, адже вони сприймають маленьку дитину як рівну собі, а це не так. Той-тер'єри дуже полохливі і голосні, і вони можуть легко налякати дитину. Потискати і погладити цю собаку виявиться не завжди так просто. Вона може напасти на чадо і навіть вкусити, якщо їй здасться, що у нього до неї якісь претензії. Той-тер'єри дуже крихкі, тому якщо дитина сильно штовхне собаку, це може закінчитися для неї травмою.

Хаскі

ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей

Собаки цієї породи не стануть дружити з дітьми. Вони сприймають одного господаря і слухаються тільки його. Відпустити хаскі на прогулянку з дитиною не найкраща ідея. Собака швидше за все втече від дитини, не ставши слухатися його вказівок. А під час гри може випадково зачепити його. У хаскі високий рівень енергії, тому давайте цій собаці достатньо часу, щоб побути одній і нагулятися. Від надлишку енергії ці собаки можуть почати руйнувати все навколо себе, і важливо стежити, щоб у цей час дитина не опинилася десь поруч.

Шарпей

ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей

На перший погляд ледачі шарпеї не можуть ніяким чином принести людині шкоди. Якщо у вашому будинку рухлива дитина, то з собакою цієї породи їй не по дорозі. Це не та тварина, яка буде терпіти дитячий крик і плач. Шарпей дуже вірний своїй сім'ї, може уживатися в міській квартирі і не схильний влаштовувати вдома бардак. Ці собаки можуть бути досить вперті, але це не той недолік, з яким не можна миритися.

Такса

ТОП-5 порід собак, які особливо небезпечні для дітей

Маленькі діти не завжди дружать з таксами. Ці собаки дуже активні і вимагають постійного виплеску енергії. Під час гри такса може випадково зачепити дитину і впитися в неї зубами своєю міцною хваткою. Якщо цю породу дресирувати, то таких проблем не буде. Люди дуже часто відносяться до такс, як до дітей. Проте, цій породі притаманна певна агресивність, про яку не варто забувати, спілкуючись з собаками. Зберігайте спокій при спілкуванні з цією породою, і тоді вона відповість вам взаємністю.

Раніше повідомлялося, які породи собак невибагливі до їжі і їдять все, що їм дають господарі.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru