ТОП-3 породи собак, які невибагливі до їжі

Собакам потрібно багато енергії, щоб протягом дня активно рухатися. Стежити за раціоном свого вихованця потрібно обов'язково, враховуючи його фізіологічні особливості і потреби. Чим крупніше порода, тим більше з'їдає її представник. Однак, існує ряд собак, які не доставляють своїм господарям ніяких проблем з годуванням. Вони їдять все, що їм дають, при цьому невеликими порціями, і ніколи не крутять носом при вигляді навіть банальної їжі.

ТОП-3 породи собак, які невибагливі до їжі - today.ua

Веймаранер

ТОП-3 породи собак, які невибагливі до їжі

Собаки цієї породи не будуть вимагати вишуканих страв. Вони дуже енергійні і мають прискорений обмін речовин. Годувати веймаранера потрібно 2-3 рази на день, додаючи в раціон кістки і овочі. Домашню їжу ці собаки дуже люблять, тому спокійно можете пробувати давати їм їжу зі столу, за винятком тих продуктів, які собакам заборонені. Відразу після активних прогулянок годувати собаку не рекомендується. Повинно пройти півгодини-година до прийому їжі або води після того, як веймаранер активно побігав.

Бассет

ТОП-3 породи собак, які невибагливі до їжі

Ці собаки досить малорухомі, а поїсти люблять. Тому стежте за кількістю з'їденого цією породою. Бассети схильні до переїдання, тому що їдять все, що їм дають, та скільки дають. Щоб ваша собака була здорова, слід годувати її корисною їжею і бажано за графіком. Цій породі підходить як натуральне годування, так і сухий корм. Варене або сире м'ясо, знежирений сир, ряжанка, кефір, овочі і каші...Все це бассети будуть їсти із задоволенням. Змішувати сухі корми з натуральними продуктами харчування ветеринари не рекомендують.

Бедлінгтон тер'єр

ТОП-3 породи собак, які невибагливі до їжі

Собаки цієї породи до їжі ставляться абсолютно спокійно. Гуляти вони люблять набагато більше, а поїсти можна встигнути завжди. Кількість їжі, яку необхідно бедлінгтон тер'єру на добу залежить від його розмірів і рівня активності. Найкраще годувати дорослу собаку два рази на день, цього буде цілком достатньо і вихованець не буде переїдати. Ця порода схильна в деяких випадках до захворювань печінки, тому у разі такої проблеми варто звернутися до ветеринара, який допоможе підібрати для собаки дієтичне харчування.

Раніше повідомлялося, яку породу собак можна подарувати коханій жінці на 8 березня.

ДЖЕРЕЛОussurmedia.ru