ТОП-5 найрозумніших порід собак

Віддана і добра собака - це великий подарунок для господарів. Але ще набагато краще, коли собака легко навчається командам і може стати гарним захисником. Будь-яка собака, незалежно від віку і породи, може бути розумною. Але є породи, які мають вищий інтелект і можуть виконувати певні завдання краще, ніж інші собаки. Рейтинг таких порід склала найбільша організація любителів собак у США (American Kennel Club).

ТОП-5 найрозумніших порід собак - today.ua

Бордер-коллі

Ця порода була виведена у Великобританії. Собак відрізняє екстраординарний інстинкт і тяга до підпорядкування людині. Вони вважаються дуже розумними, відповідальними, працьовитими і легко піддаються дресируванню. Бордер-коллі вимагають багато уваги і постійного навчання новим навичкам, так що господарям з ними точно не буде нудно.
ТОП-5 найрозумніших порід собак

Німецька вівчарка

На другому місці в рейтингу найбільш розумних собак опинилася порода, яка, за словами фахівців, проявляє високу кмітливість у роботі і вважається найкращою службовою собакою для військових і силовиків. У світі знайдеться мало порід, які б змогли позмагатися з німецькою вівчаркою за рівнем інтелекту. Спілкуючись з нею, вам іноді може здаватися, що ви ніби спілкуєтеся з людиною в тілі собаки, яка, незважаючи на відсутність здатності розмовляти, примудряється передавати вам всю гаму своїх переживань і думок через міміку, голос і мову тіла.

ТОП-5 найрозумніших порід собак

Бладхаунд

Ця порода була виведена священнослужителями ще в XIII столітті. Бладхаунди дуже врівноважені собаки, вони практично ніколи не проявляють агресії. Часто їх використовують в поліції і службах порятунку, бо ці собаки легко піддаються дресируванню і навчанню. Головна їх риса - це любов до людей. Для них важливий тісний контакт з господарями, взаємодія, участь у житті родини, ласка й ніжність.

ТОП-5 найрозумніших порід собак
Бігль
Бігль займає четверте місце в рейтингу найрозумніших собак. Ці собаки володіють сильним нюхом, що робить їх незамінними в розшуковій роботі. Біглі кмітливі, витривалі і дуже енергійні. Володіючи рішучим і веселим характером, вони люблять грати з дітьми, і перебувати в великих компаніях. Важливо змалку привчати цих собак до дисципліни, і тоді ваш вихованець вас не підведе.

ТОП-5 найрозумніших порід собак

Лабрадор-ретривер

Ці собаки вважаються найрозумнішими собаками-поводирями і провідниками. Вони добре піддаються дресируванню і є однією з найпопулярніших порід для сім'ї. Лабрадори чудово відчувають і розуміють своїх господарів, а також емоційну атмосферу навколо. Не дивуйтеся, якщо ваш вихованець спробує втрутитися в сімейну сварку і розрядити собою обстановку.

ТОП-5 найрозумніших порід собак
Раніше повідомлялося, які три породи собак вважаються найкращими для охорони будинку.

ДЖЕРЕЛОnexplorer.ru