ТОП-3 найкращі породи собак для охорони

Улюблена собака може стати не тільки найкращим другом, але і виконувати функції сторожа, тим більше якщо йдеться про приватний будинок. Є породи собак, які підходять для цього більше, ніж інші. Їх темперамент, витривалість і відданість дарують господарям відчуття безпеки.

ТОП-3 найкращі породи собак для охорони - today.ua

Найкращою породою для охорони вважається кавказька вівчарка. Це вірний, відданий товариш, який у разі необхідності кинеться на захист господаря. Важливо знати про те, що цю породу треба дресирувати з самого дитинства і без досвідчених кінологів тут не обійтися. На нейтральній території "кавказець" лояльний до незнайомців і не агресивний. Ці собаки витривалі, розумні, дбайливі і працездатні. При цьому, як і всі інші, вівчарка завжди чекає від вас спілкування і любові.

ТОП-3 найкращі породи собак для охорони

Ще одним хорошим охоронцем вважається московська сторожова. Це суміш сенбернара з кавказькою вівчаркою. За характером ця порода дуже комунікабельна, добра і безстрашна. Ці розумні тварини швидко піддаються дресируванню, і здатні ладити з дітьми та іншими домашніми тваринами. Московська сторожова була спеціально виведена для охорони території.

ТОП-3 найкращі породи собак для охорони

На третьому місці в рейтингу найкращих собак для охорони виявився різеншнауцер, який має дуже добре розвинені органи чуття. Він розумний, старанний, сильний, наполегливий, має дуже хороший імунітет і відмінно адаптується до нового клімату. Ця порода дуже активна, собакам потрібні регулярні пробіжки і випробування на витривалість, щоб тримати себе постійно у формі.

ТОП-3 найкращі породи собак для охорони

Раніше Today.ua повідомляв, які породи собак вважаються найкращими для життя в квартирі.

ДЖЕРЕЛОprimamedia.ru