ТОП-5 найдорожчих порід кішок

Домашні тварини часто стають не тільки найкращими друзями, але для когось це справжній предмет розкоші. Люди готові віддавати тисячі доларів за колекційні породи котів. При цьому немає ніякої гарантії, що характер у обраної вами породи буде поступливим і домашнім.

Ашера

Це найдорожча порода кішок у світі. Вона була виведена шляхом схрещування домашньої і азіатської леопардової кішки. Фелінологи вирішили вивести кошеня, яке коли підросте стане великим, як собака, красивим, як екзотичний дикий звір, і домашнім, як усім звичний котик. Його особливістю стало те, що ашери люблять гуляти на повідку. За характером ці коти дуже врівноважені і комунікабельні. Однак на їх утримання потрібно чимало грошей. Коштує такий котик теж чимало: від 20 до 100 тисяч доларів.

ТОП-5 найдорожчих порід кішок  - today.ua
ТОП-5 найдорожчих порід кішок

Саванна

Ця порода з'явилася шляхом схрещування африканського сервала і домашньої кішки. Савани розумні, допитливі і активні. Однак, щоб стати господарем такої кішки, вам не тільки потрібно мати достатньо коштів, але і велику квартиру або краще будинок. Адже для комфортного існування цим улюбленцям необхідно багато вільного простору. Це коти-лідери, і перебувати на одній території з іншими тваринами вони не будуть. Вартість цієї екзотичної породи варіюється від 4 до 22 тисяч доларів.

Бенгальська кішка

Бенгал – це результат схрещування домашньої кішки і леопардового кота. Представники цієї породи дуже насторожено ставляться до людей. Вони далеко не м'які і пухнасті, і можуть у разі невдоволення добряче вдарити господарів лапою. При цьому бенгальські кішки дуже комунікабельні і кмітливі. Вони можуть самі включити світло, закрити двері, або відкрити шафу. Однак, є один істотний мінус цієї породи. Бенгали-самці дуже люблять мітити територію, при цьому навіть кастрація часто їм не допомагає. Коштує таке розкішне створіння від 2 до 20 тисяч доларів. ТОП-5 найдорожчих порід кішок

Чаузі

Ця порода виникла в результаті схрещування домашньої кішки з болотною риссю. Американці називають чаузі котами-компаньйонами, але не варто забувати про їх "дикі" гени. Ці коти особливі тим, що вони просто обожнюють купатися. Чаузі доброзичливі, і можуть навіть подружитися з собаками. Вартість цієї породи від 8 до 10 тисяч доларів.

Каракал

Унікальна порода утворилася шляхом суміші дикого кота каракал і бенгальської кішки. Ці коти дуже віддані, грайливі і цікаві, але маючи дику кров, вони досить обережні і далеко не домашні. З ними необхідно завжди дотримуватися субординації, і давати зрозуміти, хто головний у будинку. Оскільки імунітет у цієї породи від рисі, хворіти такі коти практично не будуть. За можливість мати поруч із собою таку красуню вам доведеться заплатити від 7 до 10 тисяч доларів. Раніше Today.ua опублікував рейтинг ТОП-3 найбільш відданих порід кішок.

ДЖЕРЕЛОm.tj.sputniknews.ru