ТОП-3 найбільш відданих порід кішок

У суспільстві прийнято вважати, що собаки більш віддані домашні улюбленці, ніж коти. Але незважаючи на те, що кішки більш примхливі і егоїстичні, серед них є й ті, хто особливо прив'язані до людини, вміють дружити з нею не гірше, ніж собака. Будь-яка жива істота потребує турботи і любові, і тоді вона відповість вам взаємністю. І кішки в цьому правилі не виключення.

ТОП-3 найбільш відданих порід кішок - today.ua

Меконгський бобтейл

Ця порода дуже любить людей і віддана своєму господарю. Бобтейли люблять посидіти на руках у тих, хто їм симпатичний, і при цьому активно спілкуються на своїй мові. Для цих кішок важливий настрій господаря, вони завжди будуть поруч, а в разі небезпеки прибіжать на допомогу. Самотність ці тварини не переносять, їм важливо жити у великій родині, де можна буде приділити увагу кожному.

ТОП-3 найбільш відданих порід кішок

Мейн кун

Ці суворі на перший погляд кішки дуже доброзичливі, лагідні і мають ангельський характер. Вони прекрасно ладнають не тільки з людьми, але і з іншими тваринами в будинку. Якщо ви вирішили завести кота цієї породи, будьте готові до безмежної ласки й відданості. Їх поведінка залежить від спадковості, тому нервових і агресивних представників цієї породи намагаються не розводити.

ТОП-3 найбільш відданих порід кішок

Абіссінська кішка

Кішки цієї породи – добродушні і дуже ласкаві. Абіссинці не виносять самотності і навіть у чомусь схожі на собак – з ними також весело грати, вони віддані і на подив завжди відчувають своїх господарів. Вони дуже веселі, але вміють вчасно зупинити гру. Абіссінські кішки дуже люблять спостерігати за господарем, а коли він активний, просто не спускають з нього очей.

ТОП-3 найбільш відданих порід кішок

Раніше Today.ua повідомляв, які породи собак вважаються найрозумнішими.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru