ТОП-4 простих способи швидко відмити духовку

Під час прибирання духовка стає однією з найбільших проблем господинь, адже застарілий жир не так просто вивести. Але існують чотири неймовірно простих способи, які допоможуть вам зробити прибирання кухні швидким і легким.

ТОП-4 простих способи швидко відмити духовку - today.ua

Для початку дістаньте з духовки знімні предмети - решітки і листи. Кожен предмет покладіть у великий сміттєвий пакет і гарненько забризкайте нашатирним спиртом. Міцно зав'яжіть пакети і залиште на ніч, а вранці промийте все під проточною водою.

Для очищення самої духовки є кілька перевірених способів.

Спосіб 1 - поставити в духову шафу миску з водою і прогріти її там протягом 15-20 хвилин. Потім на пропарені стінки і скло нанесіть соду. Залиште соду на 2 години для розм'якшення жиру. Далі жир можна буде вже з легкістю зняти серветкою або щіткою для посуду.

Спосіб 2 - розігрійте духовку та після відключення обприскайте її з пульверизатора оцтом і натріть содою. залиште суміш на деякий час, щоб вона встигла розчинити бруд, а потім витріть ганчіркою та промийте водою.

Спосіб 3 - розчиніть в мисці з водою пакет лимонної кислоти, прогрійте цю миску в духовці протягом 20-30 хвилин. Після вимикання живлення не відкривайте духовку ще хвилин 10-15. Після такої "сауни" жир без зусиль можна буде прибрати щіткою для посуду.

Спосіб 4 - візьміть по ¼ склянки рідини для миття посуду, соди і перекису водню. Цю суміш з'єднайте з декількома ложками оцту і цедрою лимону (можна замінити ложкою лимонної кислоти). На стінки і дверцята заздалегідь прогрітої духовки нанесіть цю суміш і залиште на 2-4 години, після чого змийте водою.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про два ефективних способи, як відмити мікрохвильову піч.