ТОП-3 породи собак, які можна подарувати коханій жінці на 8 березня

Собака може стати відмінним подарунком коханій дівчині на 8 березня. Є породи собак, які не залишать байдужою жодну представницю прекрасної статі. Ці милі створіння неймовірно маленьких розмірів і їх можна носити в дамській сумочці, або вести поруч на повідку. Представляємо до вашої уваги ТОП-3 породи собак, які жінки оцінять і полюблять всім серцем.

ТОП-3 породи собак, які можна подарувати коханій жінці на 8 березня - today.ua

Російський той-тер'єр

ТОП-3 породи собак, які можна подарувати коханій жінці на 8 березня

Ці собачки важать всього 1,5 -3 кг. Вони легко піддаються дресируванню, слухняні і добрі. Їх приваблива зовнішність і мініатюрність приваблює дівчат найбільше. Той-тер'єри життєрадісні і успішно знаходять спільну мову з усіма членами сім'ї. Як і справжні жінки, ці собаки ніколи не втрачають почуття власної гідності і показують свій характер, якщо їм щось не подобається. Вони невибагливі у догляді і дуже люблять грати з різними іграшками, як справжні діти.

Чихуахуа

ТОП-3 породи собак, які можна подарувати коханій жінці на 8 березня

Собаки цієї породи користуються великою популярністю у жінок. Чихуахуа дуже кмітливі, украй кумедні і вміють яскраво виражати свої емоції. Вони люблять дітей. Вигулювати цих тварин краще за все на повідку. Також вони можуть дуже довго сидіти на руках в улюбленої господині. Ці собаки мають дуже врівноважений характер, вони цікаві до всього, що відбувається в будинку. Якщо жінка прибирає, чихуахуа неодмінно буде знаходитися десь поруч. Для них важливий ефект присутності і відчуття любові і турботи цілодобово.

Мальтійська болонка

ТОП-3 породи собак, які можна подарувати коханій жінці на 8 березня

Ці милі песики нагадують м'яку іграшку. Елегантна мальтійська болонка своєю красою може затьмарити будь-яку жінку. Її білосніжна шерсть потребує частого догляду і розчісування, інакше вона буде плутатися і забруднюватися. Болонки дуже ніжні і ласкаві за характером. Вони легко піддаються дресируванню, дуже слухняні й віддані. Така собака стане улюбленицею будь-якої жінки, адже енергетика цієї породи шалено сприятлива.

Раніше повідомлялося, які породи собак вважаються найкрасивішими у світі завдяки своєму забарвленню та іншим зовнішнім характеристикам.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru