Топ-3 породи найбільш примхливих котів

Коти - найбільш популярні домашні тварини серед українців. Останнім часом люди все частіше віддають перевагу непородистим тваринам, беручи їх з притулку або просто з вулиці та даруючи нашим меншим братам дім, любов і турботу. До того ж, обираючи красиву породу котів або собак, слід пам'ятати, що багато з них є досить проблемними в догляді. Якщо ви хочете купити породисте кошеня, рекомендуємо ознайомитись з рейтингом найбільш примхливих порід котів, щоб бути готовими до всіх "сюрпризів", які можуть виникнути з домашнім улюбленцем.

Топ-3 породи найбільш примхливих котів - today.ua

Перський кіт

Коти цієї породи мають міцну статуру, круглу голову, плескату мордочку, розкішну "шубу" і досить врівноважений характер. Втім, довгу і густу шерсть потрібно кожного дня вичісувати, тому будьте готові до цього. Якщо уникати цієї процедури, в "шубі" кота утвориться колтун, а шерстинки, проковтнуті в процесі вилизування, можуть викликати непрохідність шлунково-кишкового тракту.

Крім того, за кількістю породних болячок перські коти посідають перше місце серед всіх порід. Годувати чистокровного перського кота чим доведеться не можна: бажано порадитися щодо раціону із заводчиком або ветеринаром.

Топ-3 породи найбільш примхливих котів

Гімалайський кіт

Гімалайці - це перси з так званим сіамським забарвленням. "Шуба" цих котів вимагає такого ж догляду, як і у класичних перських котів. Втім, якщо порівнювати гімалайців з персами, перші мають більш міцне здоров'я, але все ж їм потрібно ретельно підібрати раціон і пильно слідкувати за ними.

Топ-3 породи найбільш примхливих котів

Сіамський кіт

З "шубою" сіамських котів вже особливих проблем не буде - вони мають коротку шерсть, яку не потрібно навіть розчісувати. Тим не менш, це одна з найбільш проблемних порід кішок. Сіамці багато років "борються" з персами за перше місце за кількістю породних болячок. Також слід враховувати, що ці коти дуже товариські, балакучі і темпераментні, що теж далеко не кожному буде до смаку. Ця порода вкрай важко переносить самотність, сіамцям потрібне тривале щоденне спілкування зі своїм господарем, тож будьте до цього готові.

Топ-3 породи найбільш примхливих котів

Нагадаємо, раніше ми розповіли про ТОП-5 найкращих порід кішок для дітей.