ТОП-3 найкумедніших порід котів

Коти - одні з найулюбленіших домашніх тварин у всьому світі. І це не дивно, адже ці милі пухнастики не дуже вибагливі у догляді, їх не треба вигулювати, а своєму господареві вони можуть подарувати багато любові, ніжності та радості.

ТОП-3 найкумедніших порід котів - today.ua

Але деякі породи котів відрізняються особливою кумедністю та стають зірками смішних відео в соцмережах. Саме таким породам і буде присвячений наш сьогоднішній рейтинг.

Шотландські висловухі коти

Шотландці - дуже кумедні та милі котики. Їх відмінною рисою є цікава звичка сидіти на "п'ятій точці", розкинувши задні лапки, а передні склавши перед собою. Коти цієї породи завжди прагнуть бути у центрі уваги, тому будьте впевнені, що жодна домашня вечірка не обійдеться без них.

ТОП-3 найкумедніших порід котів

Британські коти

Британців часто плутають із шотландцями, але це зовсім різні породи. Британці мають більші розміри, більш масивний тулуб та коротші лапи. Також в них більша за розміром голова та вона має округлішу форму. Це справжні аристократи, кожен з яких має свій характер, часом доволі вередливий, від чого вони стають тількими милішими і кумеднішими.

ТОП-3 найкумедніших порід котів

Бірманські коти

Коти цієї породи - надзвичайно спокійні та інтелігентні. Ця порода чудово підійде для тих, хто любить потримати котика на руках, полежати з ним поряд і т.д. Для люблячого господаря ці коти стануть справжнім "пластиліном".

ТОП-3 найкумедніших порід котів

Нагадаємо, раніше ми розповіли про ТОП-3 породи незвичайних кішок.