Тіна Кароль та Дан Балан станцювали відвертий танець

Зіркові тренери шоу "Голос країни-9" Тіна Кароль та Дан Балан, яким телеглядачі від початку проекту приписують роман, під час 11 ефіру у неділю, 31 березня, станцювали відвертий танець під пісню конкурсанта шоу Артема Лиски.

Тіна Кароль та Дан Балан станцювали відвертий танець  - today.ua

Під час танцю Дан тісно притискався до Тіни і всіляко намагався загравати з нею, при чому робив це дуже відверто. Тіна Кароль не відкидала залицяння свого колеги і також приділяла Балану знаки уваги. Під час танцю співак ніжно обійняв зірку і вкусив її за оголене плече. Ще один суддя проекту "Голос країни" MONATIK зазначив, що це було "гаряче".

Користувачі мережі відзначили, що дивилися випуск шоу тільки заради того, щоб побачити відверті танці Тіни Кароль і Дана Балана.

"Він вкусив мене за плече. Дурбецало) Ой, на Тіну і Дана можна дивитися довго", "Ви теж через цей укус в коменти прийшли подивитися?", "Насміялася від душі", "Я чекала на цей тиждень", "Крім диких танців Тіни і Балана більше нічого не сподобалося. І в прямих я цього хлопця не бачу...", - написали коментатори під відео з виступу учасника Артема Лиски.

https://youtu.be/TsV-OnWk-fE

Дан Балан час від часу підігріває чутки про романтичні стосунки з колегою по проекту Тіною Кароль. Він не приховує від публіки своєї симпатії і проявляє до неї публічну увагу. Під час "сліпих" прослуховувань музикант таємно підніс Тіні Кароль коробку з квітами, під час восьмого ефіру проекту, 10 березня, Дан всіляко загравав з Тіною, а потім по-джентльменськи за руку провів її до крісла і назвав зірку "Моя королева". На дев'ятому ефірі музикант присвятив артистці виступ учасників своєї команди, а також запросив її на танець.

Тіна Кароль та Дан Балан станцювали відвертий танець

Колега Тіни Кароль і Дана Балана за проектом MONATIK прокоментував в одному з інтерв'ю, що настільки відкритий прояв симпатії з боку Балана на адресу Тіни є абсолютно очевидним і нормальним явищем, а сам він із задоволенням заспіває на їх весіллі.

Today.ua повідомляв, що Тіна Кароль продемонструвала незвичний для себе образ, примірявши чорний чоловічий піджак з білою вишивкою і сорочку.