Тест на уважність: знайдіть на фото кота, але це виявиться не просто

На фото зверху, серед кори дерева, сховався кіт. Його колір злився з навколишнім середовищем, тому знайти тварину з першого погляду буде не просто. Однак, це завдання зовсім не складне, і впоратися з ним зможуть навіть новачки. Особливо уважним знадобиться 10 секунд, щоб відшукати кота. А скільки часу знадобиться вам? Давайте подивимося!

Тест на уважність: знайдіть на фото кота, але це виявиться не просто - today.ua

Не поспішайте, і ще раз уважно погляньте на картинку. Кіт спить десь на дереві, а ваше завдання знайти його без підказки. Для цього потрібно сісти зручніше, бажано в тиші, і добре зосередитися на зображенні.

Ну що, вдалося знайти маленького хижака? Якщо ні, не хвилюйтеся! Шукайте кота трохи правіше від центру картинки. Тепер побачили?

Тест на уважність: знайдіть на фото кота, але це виявиться не просто

Пам'ять і уважність, завжди можна тренувати. У вільний час вирішуйте якомога більше подібних тестів, і з кожним разом буде ставати все простіше і простіше.

Пропонуємо вам зробити ще одне цікаве завдання і спробувати знайти коня, що пасеться в парку серед дерев. Тест трохи складніше за рівнем, ніж попередній, але у вас не буде ніяких обмежень по часу, так що спокійно приступайте до пошуків, і можете навіть покликати своїх друзів.