Теща Порошенко померла від коронавіруса

Теща екс-президента України Петра Порошенка 10 листопада померла від коронавіруса. 84-річна мати Марини Порошенко Людмила Переведенцева довгий час перебувала в лікарні у важкому стані, і у вівторок її життя обірвалося. Про горе у своїй родині Петро Порошенко повідомив на Facebook.

Теща Порошенко померла від коронавіруса - today.ua

У цьому році це вже третя трагедія в родині Порошенко. У червні у віці 84 років помер батько Петра Порошенка, Олексій Іванович. У серпні на 88 році життя помер батько Марини Порошенко, Анатолій Переведенцев.

"Коли йдуть в інший світ батьки, ми перестаємо бути дітьми. В цьому році ми з Мариною осиротіли. У червні пішов мій тато. Потім в серпні - тато Марини. Сьогодні перестало битися серце Мариніної мами. Вічна їй пам'ять ... Дорогі наші батьки, молимо Бога за ваш спокій в Царстві Небесному, а нам хай дасть сил подолати невимовний біль розставання ", - написав Порошенко.

Сам Петро Порошенко також в жовтні перехворів коронавірусом разом з однією з дочок. Екс-президент два тижні перебував у лікарні у важкому стані і на щастя, медики врятували йому життя.

Ще раніше Порошенко говорив українцям, що не варто ставитися до тих, хто важко переносить хворобу з позиції статистики, адже будь-хто з рідних може несподівано захворіти цією хворобою.

"Моя позиція: ми могли зробити з березня набагато більше разом. І не зробили. І тому значна частина українців або помруть, або залишаться інвалідами. Лікарі вам розкажуть, які наслідки, якщо не провести якісну реабілітацію. Скільки триває запалення легенів, після того, як отримали негативний тест", - говорив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко закликав владу поповнити коронавірусний фонд відсутніми 38 мільярдами гривень.