“Такого собі навіть Янукович з дружиною не дозволяли“: Зеленського розкритикували за заборону журналістам знімати сина-першокласника

Відомий український блогер Мирослав Олешко у своєму блозі розкритикував президентську сім'ю Зеленських за те, що вони перешкоджали зйомці журналістів їх молодшого сина Кирила, який 2 вересня пішов у 1 клас столичної школи. У мережі з'явилося відео, на якому видно, як дружина Зеленського закриває об'єктив камери, коли журналісти наблизилися до її сина, а на другому відео сам президент наполегливо попросив журналістів "не знімати".

“Такого собі навіть Янукович з дружиною не дозволяли“: Зеленського розкритикували за заборону журналістам знімати сина-першокласника - today.ua

За словами блогера, президент забув, що вже не зірка шоу-бізнесу, а слуга народу, в прямому сенсі цього слова. А перешкоджати роботі журналіста і не давати себе знімати – являється кримінальним злочином.

Олешко додав, що президентська сім'я прийшла на публічний захід, на публічній вулиці (шкільна лінійка. - Ред.), і забула, що журналісти завжди спокійно знімали дітей всіх українських президентів, американських президентів і онуків, правнуків Королеви Єлизавети.

"Не хочете, щоб дітей навіть знімали – не потрібно було президентом ставати. Немає жодного закону, який би заборонив знімати людину, навіть дитину, в публічному місці. Особливо журналістам", – написав Олешко.

https://youtu.be/EmWFciNoZLQ

Він також зазначив, що добре хоч охорона не побила журналістів, і на тому спасибі. Такого собі навіть Янукович з дружиною не дозволяли.

https://youtu.be/ZXPggIoFVP8

Не секрет, що Володимир Зеленський з першою леді з особливим трепетом ставляться до згадування їх дітей в пресі. Президент неодноразово зазначав у інтерв'ю, що не хотів би афішувати своє особисте життя.

Як відомо, молодший син президента Кирило буде вчитися в тому ж навчальному закладі, де навчається його старша сестра Олександра — на території ЖК "Новопечерські Липки" по вулиці Драгомирова. Вартість навчання у цій школі коливається від 10850 до 12850 доларів в рік.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський привітав школярів, їхніх батьків та вчителів з початком навчального року, і дав їм кілька важливих порад.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net