Субсидії на електромобілі: пенсіонерам вирішили допомогти сісти за кермо

Для придбання електромобіля можна буде оформити субсидії. Такі нововведення хочуть впровадити в Японії.

Субсидії на електромобілі: пенсіонерам вирішили допомогти сісти за кермо - today.ua

Так, уряд Японії планує надавати субсидії для придбання невеликих електромобілів, розраховуючи, в основному, на літніх людей.

"Електрокари розвивають максимальну швидкість близько 60 кілометрів на годину. Ними досить легко керувати. Великі надії покладаються на те, що цими електромобілями будуть широко користуватися літні люди", - повідомляють японські ЗМІ.

Однак ціна електромобілів для пенсіонерів може стати проблемою - такий одномісний автомобіль коштує близько 8 тисяч доларів.

Щоб стимулювати продажі електромобілів в Японії, Міністерство промисловості планує запропонувати громадянам субсидії в наступному фінансовому році, який починається в квітні.

Нагадаємо, раніше компанія Toyota представила концепт свого нового електромобіля E-Racer. Електричний спорткар створено виключно як шоукар, і поки що він не має жодних аналогів в модельному ряді японської марки.

Toyota E-Racer – це одномісний гіперкар з відкритим верхом. В цілому електромобіль дуже нагадує болід і, можливо, колись візьме участь у Формулі-Е.