“Стратегія безальтернативна“: у Порошенка мають нову пропозицію щодо вступу в НАТО

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко звернувся до Верховної Ради із проектом, який підготувала його політсила щодо вступу в НАТО. Про це Порошенко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Стратегія безальтернативна“: у Порошенка мають нову пропозицію щодо вступу в НАТО - today.ua

Нардепи запропонували Верховній Раді звернутись до НАТО, щоб там надали план дій для набуття членства в Альянсі.

"Територіальну цілісність України ми відновимо політико-дипломатичним шляхом. Таку стратегію ми виробили ще 2014-го. Ця стратегія правильна і безальтернативна. Але вона не змінить агресивної природи північної сусідки. Сталий мир і надійна безпека можливі, лише якщо Україна стане членом НАТО. За 5 років ми зблизилися, як ніколи", - наголосив Порошенко.

За його словами, саме президент України має першочергово дбати про вступ до НАТО.

"А парламент нового скликання має нагоду продемонструвати політичну волю щодо вступу України до Альянсу. Наша команда підготувала проект заяви Верховної Ради. Пропонуємо уповноважити голову Верховної Ради разом із президентом і прем'єр-міністром поставити підпис під відповідним зверненням до грудневого саміту НАТО. Воно має продемонструвати консолідовану позицію законодавчої та виконавчої влади у питанні євроатлантичної інтеграції", - зазначив він.

Також Петро Порошенко закликав владу та опозицію підтримати ініціативу "Європейської солідарності".


Нагадаємо, раніше у “Слузі народу” пропонували відмовитися від вступу до НАТО.