Продану вручили повістку на допит в НАБУ

Сьогодні, 26 листопада, співробітники Служби безпеки України зустріли в аеропорту "Бориспіль" колишнього в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який прилетів з Німеччини.

Продану вручили повістку на допит в НАБУ - today.ua

Як повідомила його адвокат Лариса Криворучко, колишньому держслужбовцю було вручено повістку на допит на 30 листопада.

"Пан Продан прилетів сьогодні в "Бориспіль" рейсом з Франкфурта, після того як завершив курс лікування. Переніс три операції, і відповідно повернувся в Україну. Нас в "Борисполі" зустріли співробітники СБУ, вручили повістку на 30.11.2018 року в НАБУ. Хоча повістку було була вручено з порушеннями процедури, не уповноваженими на це особами, без відповідних доручень, ми її отримали, тому що він не збирається десь ховатися. Він готовий приходити, надавати документи, він не є винною особою", - розповіла адвокат.

Криворучко також уточнила, що співробітники СБУ зустрічали її клієнта в аеропорту у супроводі двох мікроавтобусів групи захоплення.

"Але, я так розумію, що вона (група захоплення - ред.) їм не знадобилася. І відповідно тихо і мирно ми отримали виклик і роз'їхалися", - зазначила вона, додавши, що зараз її клієнт перебуває вдома в Києві.

Крім того, захисник запевнила, що Продан прийде на допит в НАБУ 30 листопада.

В антикорупційних органах також підтвердили інформацію про те, що Продана викликали на п'ятницю на допит.

Нагадаємо, раніше САП повідомила про підозру в незаконному збагаченні колишньому голові ДФС Мирославу Продану.

ДЖЕРЕЛОunn.com.ua