Стало відомо, яку суму вже виплатили українцям за програмою монетизації субсидій

434
Стало відомо, яку суму вже виплатили українцям за програмою монетизації субсидій - today.ua

В Україні програма монетизації субсидій, яка стартувала 12 березня через мережу державного “Ощадбанку”, проходить злагоджено. Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, споживачам вже виплачено близько 350 млн гривень.

“Процес пішов. Ці гроші належать українцям. Фактично до нового опалювального сезону прийдемо з працюючою системою”, – сказав прем’єр-міністр.

Він також підкреслив, що громадяни відтепер мають можливість ефективно споживати енергетичні ресурси, залишаючи зекономлені на комунальних платежах кошти на власні потреби.

“Якщо людина зекономила на послугах – менше витратила, вся економія перейде людині на власні потреби”, – зазначив глава Уряду.

За даними “Ощадбанку”, в перший день монетизації було виплачено субсидій на суму 19,4 млн грн, які були оформлені 11 172 переказами.

Загалом за ці дні на карти клієнтів фінансової установи, які мають право на отримання субсидій, зараховано 204 224 перекази на сумму 333,4 млн грн.

Нагадаємо, як виявилося на практиці, при оформленні отримання субсидій готівкою в “Ощадбанку”, люди з обмеженими можливостями, які отримують пенсію в іншій фінансовій установі, можуть зіткнутися з проблемами.

загрузка...