Стало відомо, якого кандидата підтримали українці за кордоном

Стало відомо, якого кандидата підтримали українці за кордоном - today.ua
Loading...

Українці, що живуть за кордоном, мали змогу голосувати на виборах президента України 31 березня на 101 дільниці у 72 країнах світу. За підсумками опрацювання 91,08% проколів, лідером голосування є чинний президент Петро Порошенко, якого підтримали понад 38% виборців. Кандидату Володимиру Зеленському свої голоси віддали понад 25%. Третю позицію за даними закордонних округів посів Анатолій Гриценко — 13,13%.

Далі йдуть Ігор Смешко (6,56%), Юрій Бойко (5,04%), Юлія Тимошенко (4,32%), Руслан Кошулинський (4,13%), Олександр Вілкул (2,04%). Інші кандидати поки що набрали менше 1%.

Всього участь в українських виборах за кордоном взяли понад 410 тисяч осіб. Найбільші дільниці розташовувалися у США, Німеччині та Молдові. Українці, які постійно проживають на території Росії, могли проголосувати у посольствах України у Казахстані, Грузії та Фінляндії. Дві дільниці було сформовано у Демократичній Республіці Конго та Косово. Також голосування відбулося і на українській антарктичній станції “Академік Вернадський” в Антарктиді.

Проте, свої голоси на президентських виборах не змогли віддати українські полонені моряки та політв’язні, яких незаконно утримують в Росії.

Як повідомлялося,  найпершими на закордонних дільницях за межами України проголосували українці в Австралії. Свої голоси там віддали лише 125 осіб, хоча до списку виборців на цій дільниці було включено 1 737 осіб.

Today.ua повідомляв, що ЦВК опрацювала 44.07% голосів виборців, які проголосували на президентських виборах 31 березня. За попередніми результатами голосування, лідирує Володимир Зеленський із показником 30,14%. За Петра Порошенка проголосували 16,65% виборців, за Юлію Тимошенко – 13,14%.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...