Стало відомо, у кого у ВР була найвища зарплата за вересень

Виявляється, серед депутатів ВР найбільшу зарплату за вересень отримав "співаючий" народний депутат Михайло Поплавський - 46 тисяч 693 гривні.

Стало відомо, у кого у ВР була найвища зарплата за вересень  - today.ua
Фото: rbc.ua

А ось представник президента України у Верховній Раді, народний депутат Ірина Луценко заробила 36 тисяч 298 гривень.

Зарплата лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко склала всього-на-всього 39 тисяч 777 гривень.

Відзначається, що заробітна плата і оплата щорічної відпустки голів фракцій і груп Верховної Ради за вересень склала від 25 тисяч 900 гривень до 39 тисяч 800 гривень.

Максим Бурбак ("Народний фронт"), Олег Березюк ("Самопоміч") і Артур Герасимов ("Блок Петра Порошенко") заробили за вересень по 37 002 гривні кожен.

А ось Олександр Вілкул і Юрій Бойко ("Опозиційний блок") заробили 37 тисяч 888 гривень і 35 тисяч 240 гривень відповідно.

Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку у вересні виплатили заслужені 33 тисячі 302 гривні.

До речі, депутатам ще нараховують по 35 тисяч 240 гривень в якості компенсації витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень.

Народний депутат Вадим Рабинович нагадав, як керівництво "Нафтогазу" виписало собі мільйонні премії: Андрій Коболєв, який керує "Нафтогазом", за піррову перемогу над Росією в суді виписав собі і заступникам мільйонні премії у доларах.

"Їм вистачає коштів на мільйонні премії, але не вистачає на подальшу роботу в інфраструктурі з прибутком", - сказав Рабинович.

Раніше today.ua повідомляли, як генеральний прокурор України Юрій Луценко отримав у вересні 60 тисяч преміальних і надбавок.

Нагадаємо, у грудні 2018 року середня зарплата в Україні може досягти 10 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛОnewsone.ua