Стало відомо, скільки українських жінок брали участь у бойових діях на Донбасі

Від початку російської агресії на території України, з 2014 року, 7 тисяч військовослужбовців-жінок стали учасниками бойових дій на Донбасі. Про це повідомив Степан Полторак в ефірі одного з українських телеканалів.

Стало відомо, скільки українських жінок брали участь у бойових діях на Донбасі - today.ua
Фото:Апостроф

"За час війни з російською ордою 166 військовослужбовців-жінок отримали бойові державні нагороди, 1,5 тисячі отримали нагороди, відзнаки Міністерства оборони, більше тисячі - відмінності начальника Генштабу. Я хотів би звернути увагу, що за цей час більше 7 тисяч військовослужбовців-жінок стали учасниками бойових дій. Ви мужньо і героїчно захищаєте нашу країну, її територіальну цілісність", - зазначив Полторак.

Він також розповів, що за 5 років війни на Донбасі загинули Хорунжа Наталія Олександрівна, Вовк Алла Юріївна, Носкова Катерина Володимирівна, Галицька Сабіна Станіславівна, Бакланова Олеся Олександрівна та Петрик Віра Іванівна.

"Сьогодні в ЗСУ працює і проходить службу майже 56 тисяч жінок-військовослужбовців, держслужбовців. З них 26 тисяч - це військовослужбовці, 3,5 тисячі з 26 тисяч - офіцери, і виконують бойові завдання як на сході України, так і за призначенням", - зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил, які знаходяться у районі Операції об’єднаних сил.