Стало відомо, скільки Міноборони витратить на весняну призовну кампанію

Для проведення весняного призову на строкову військову службу у квітні–червні поточного року урядом заплановано виділити 82,6 млн гривень. Про це повідомив заступник начальника управління призову та комплектування Генерального штабу Збройних сил Валерій Дендебера.

Стало відомо, скільки Міноборони витратить на весняну призовну кампанію - today.ua
Фото: Генштаб ЗСУ

За його словами, близько 40 млн надійде на потреби Міністерства оборони, більше 22 млн - Національній гвардії, прикордонна служба отримає понад 17 млн та Державна спеціальна служба транспорту – понад 6 млн.

Ці кошти, зазначив представник Генштабу, перераховуються в повному обсязі на рахунки військових комісаріатів у областях.

Окрім того він повідомив, що призовний ресурс Збройних сил України становить близька 1 млн осіб.

Зазначимо, призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, здійснюватиметься в квітні-червні 2019 року, а також у жовтні-грудні, під час осіннього призову.

Нагадаємо, з квітня по червень до ЗСУ та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде залучено 18 752 осіб. Зокрема до Збройних сил відправлять 9 тис. громадян, до Нацгвардії – 5 152 осіб, а до Державної прикордонної служби – 4 тис. осіб.

ДЖЕРЕЛОУкраїнські новини