Весняний призов: до проходження строкової служби буде залучено понад 18 тисяч українців

Сьогодні, 27 березня, Кабінет міністрів України схвалив розпорядження про затвердження чисельності громадян, які підлягають призову на військову службу. Про це повідомляється в прес-релізі Міністерства оборони.

Весняний призов: до проходження строкової служби буде залучено понад 18 тисяч українців - today.ua

Згідно з документом, протягом декількох місяців, з квітня по червень, до ЗСУ та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде залучено 18 752 осіб.

Зокрема до Збройних сил буде відправлено 9 тис. громадян, до Нацполіції – 5152 осіб, а до Державної прикордонної служби – 4 тис. осіб.

"Це рішення уряду забезпечить своєчасне виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2019 року", – йдеться в повідомленні Міноборони.

Нагадаємо, на сьогоднішній день, за словами президента України Петра Порошенка, українська армія налічує понад 250 тисяч військовослужбовців.

Також Порошенко повідомив, що за останні 5 років, від початку російської агресії на території України, ЗСУ отримали близько 26 тисяч одиниць зброї та військової техніки.