Стало відомо про стан здоров'я хворого на коронавірус Петра Порошенка

Лідер "Європейської солідарності" і екс-президент Петро Порошенко, який 29 вересня отримав позитивний тест на коронавірус, продовжує перебувати в лікарні і отримує комплексне лікування. У політика двостороння пневмонія, його стан на даний момент важкий. За словами дружини Марини Порошенко, показники крові Петра Олексійовича погіршилися. Лікарі ніякі прогнози поки не роблять.

Стало відомо про стан здоров'я хворого на коронавірус Петра Порошенка - today.ua

"У нього (Порошенко, - Ред.) - двостороннє запалення легенів. На жаль, погіршився стан крові - вона дуже густа. Лікарі навіть не можуть взяти її на аналіз, щоб промоніторити стан і подивитися хід хвороби", - розповіла Марина Порошенко.

У бесіді з журналісткою Яніною Соколовою екс-перша леді додала, що коронавірус підхопила і одна з дочок родини Порошенко - 20-річна Євгенія Порошенко. Дівчина переносить хворобу легко, госпіталізації не потребує.

"Женя - молода дівчина, і безумовно вона переносить ковід набагато легше. Спалахи температури у неї добре знімаються жарознижувальними засобами", - розповіла Марина Порошенко.

У Петра Порошенка є супутнє захворювання - цукровий діабет. За словами медиків, коронавірус найбільш небезпечний саме для чоловіків старшого віку, особливо тих, хто має зайву вагу і хронічні хвороби. Порошенко нещодавно помітно схуд, але все-одно його хвороба протікатиме не так легко, як у абсолютно здорових людей.

Відомо, що за кілька днів до свого захворювання Петро Порошенко їздив по областям України, і як раз побував в Сумській області і на Дніпропетровщині, де спілкувався з виборцями. Можливо, десь в поїздці він і підчепив коронавірус, хоча весь час знаходився в захисній масці.

ДЖЕРЕЛОglavred.info