Стало відомо, коли пенсіонери отримають другу частину одноразової доплати до пенсії

667
Стало відомо, коли пенсіонери отримають другу частину одноразової доплати до пенсії - today.ua

Заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина (ПФУ) Ковпашко повідомила, що у квітні пенсіонери отримають другу частину одноразової доплати до пенсії в розмірі 1205 гривень.

“З квітня місяця почнемо виплачувати другу частину одноразової виплати”, – повідомила Ірина Ковпашко.

У Пенсійному фонді України також підкреслили, що одноразова доплата до пенсії у сумі 2410,17 грн виплачується пенсіонерам, які отримують пенсії, призначені відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, мають повний страховий стаж (35 років чоловіки, 30 років – жінки, а для пенсій, призначених до 1 жовтня 2011 року, 25 років чоловіки, 20 років жінки) і у яких розмір пенсії не перевищує суми 1669,20 гривень, що становить 40 відсотків від мінімальної заробітної плати 4173 грн.

У ПФУ уточнили, що ця виплата проводиться двома рівними частинами – по 1205 грн – у березні і квітні.

“Ця одноразова виплата абсолютно ніяк не вплине на дохід пенсіонерів, які одержують певні пільги, маючи відповідний статус. І вона не вплине на тих, хто отримує субсидії”, – підкреслили в Пенсійному фонді.

Президент України Петро Порошенко допускає, що крім підвищення пенсій з березня, ті громадяни, хто отримуює мінімальну пенсію, можуть також отримувати щорічно так звану 13-ту пенсію.

загрузка...