Пенсіонерам можуть виплатити 13-ту пенсію за однієї умови

2561
Пенсіонерам можуть виплатити 13-ту пенсію за однієї умови - today.ua

Президент України Петро Порошенко допускає, що крім підвищення пенсій з березня, ті громадяни, хто отримуює мінімальну пенсію, можуть також отримувати щорічно так звану 13-ту пенсію.

“Ми на сьогоднішній день точно будемо продовжувати пріоритети пенсіонерів при реалізації соціальної політики. Я не виключаю, що одним з можливих варіантів стане виплата тим, хто отримує мінімальну пенсію, тринадцятої пенсії щорічно”, – заявив глава держави Петро Порошенко.

Правда, Президент України уточнив, що для цього необхідно забезпечити прорив, зростання економіки.

Тим часом кандидата в президенти Петра Порошенка запитали, чи не є підкупом виплата компенсації пенсіонерам, які отримують мінімальні суми: 1205 гривень у березні, коли пройде перший тур президентських виборів, та у квітні, коли пройде другий.

“Хочу покаятися: я збираюся всі 5 років підкуповувати, у тому числі найменш захищені верстви населення, виплачуючи їм соціальні виплати”, – відповів Порошенко.

Президент України Петро Порошенко також заявив, що саме українські пенсіонери найбільше постраждали від російської агресії.

Раніше Порошенко розповів, як він має намір прискорити процес деокупації Криму в разі своєї перемоги на виборах президента, які відбудуться 31 березня 2019 року.

загрузка...