Пенсіонерам можуть виплатити 13-ту пенсію за однієї умови

2571
Пенсіонерам можуть виплатити 13-ту пенсію за однієї умови - today.ua
Loading...

Президент України Петро Порошенко допускає, що крім підвищення пенсій з березня, ті громадяни, хто отримуює мінімальну пенсію, можуть також отримувати щорічно так звану 13-ту пенсію.

“Ми на сьогоднішній день точно будемо продовжувати пріоритети пенсіонерів при реалізації соціальної політики. Я не виключаю, що одним з можливих варіантів стане виплата тим, хто отримує мінімальну пенсію, тринадцятої пенсії щорічно”, – заявив глава держави Петро Порошенко.

Правда, Президент України уточнив, що для цього необхідно забезпечити прорив, зростання економіки.

Тим часом кандидата в президенти Петра Порошенка запитали, чи не є підкупом виплата компенсації пенсіонерам, які отримують мінімальні суми: 1205 гривень у березні, коли пройде перший тур президентських виборів, та у квітні, коли пройде другий.

“Хочу покаятися: я збираюся всі 5 років підкуповувати, у тому числі найменш захищені верстви населення, виплачуючи їм соціальні виплати”, – відповів Порошенко.

Президент України Петро Порошенко також заявив, що саме українські пенсіонери найбільше постраждали від російської агресії.

Раніше Порошенко розповів, як він має намір прискорити процес деокупації Криму в разі своєї перемоги на виборах президента, які відбудуться 31 березня 2019 року.

ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...
Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...