США підтримали Україну у прагненні вступити до НАТО

Посольство США в Україні висловило вітання нашій країні з приводу ухвалення Верховною Радою змін до Конституції, що закріплюють курс держави на НАТО та ЄС. Відповідне звернення було опубліковане сьогодні, 7 лютого, на сторінці посольства в Facebook.

США підтримали Україну у прагненні вступити до НАТО - today.ua

У США пообіцяли і надалі підтримувати Україну у прагненні стати членом НАТО та висловили сподівання, що одного дня країну вітатимуть як повноправного члена Альянсу.

"Вітання народу України щодо сьогоднішнього голосування в Раді, що рішуче затверджує членство в НАТО як стратегічний пріоритет України. Сполучені Штати й надалі підтримуватимуть прагнення України вступити в НАТО і сподіваються одного дня вітати Україну в Альянсі", - йдеться в повідомленні посольства.

Нагадаємо, сьогодні, 7 лютого, народні депутати остаточно затвердили в Конституції України зміни щодо курсу України на ЄС та НАТО. За проект змін до Конституції, автором якого є президент України Петро Порошенко, в другому читанні проголосували 334 депутати. Документ набуде чинності наступного дня після його опублікування в офіційній пресі.

Також сьогодні в Раді проголосували за перейменування Дніпропетровської області у Січеславську.

Раніше повідомлялось, що згідно з соцопитуваннями, до вступу в НАТО позитивно ставляться близько 40% українців, до вступу в ЄС – майже половина.