Справа Гандзюк: адвокати Мангера звернулися до суду з проханням

139
Справа Гандзюк: адвокати Мангера звернулися до суду з проханням - today.ua
Фото: pravda.com.ua

Адвокати глави Херсонського обласної ради Владислава Мангера, якого слідство вважає ймовірним організатором вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк, звернулися до суду з клопотанням про перенесення засідання.

Також адвокати Мангера заявили про необхідність виклику в суд підозрюваних Ігоря Павловського та Сергія Торбину. Це необхідно нібито для того, щоб уточнити деталі їх показань.

Ще одним аргументом на користь перенесення засідання стала необхідність забезпечення долучених до справи документів, складених на німецькій мові.

Відомо, що Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву в розгляді справи Гандзюк до 13 лютого.

Today.ua повідомляли, що 31 липня 2018 року активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку. Четвертого листопада Катерина померла в лікарні. Підозрюваного в організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Олексія Левіна (Москаленка) оголосили в розшук.

11 лютого 2019 року генеральний прокурор України Юрій Луценко зачитав повний текст підозри Владиславу Мангері, з якого випливає, що голова Херсонської обласної ради організував вбивство активістки Катерини Гандзюк з особистої неприязні. Також він, за версією ГПУ, профінансував злочин.

загрузка...