Сьогодні тарифи на воду в Києві зросли на 20%

У жовтні "Київводоканал" встановив нові тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та відведення холодної та гарячої води. Про це повідомляється на сайті "Київводоканалу".

Сьогодні тарифи на воду в Києві зросли на 20%  - today.ua
Фото:dw.com

З сьогоднішнього дня українці отримуватимуть платіжки за холодну воду з урахуванням нових тарифів. Відтепер, вартість централізованого постачання холодної води складає 10,092 грн з ПДВ за 1 куб. м, а централізованого водовідведення - 9,504 грн з ПДВ за 1 куб. м.

"Отже, під час нарахувань за всі три послуги (постачання холодної води та відведення холодної й гарячої води) враховано 2 тарифи", - пояснили в "Київводоканалі".

Зазначається, що в період із 1 жовтня по 13 жовтня тарифи за централізоване постачання і відведення холодної води складали: 16,716 грн/1 куб. м, за централізоване водовідведення - 7,936 грн/1 куб. м.

У період із 14 по 31 жовтня: централізоване постачання і відведення холодної води (загальний) - 19,596/1 куб. м (тобто зростання на 17,2%) і централізоване водовідведення - 9,504/1 куб. м (зростання на 20,3%).

У платіжках за жовтень 2018 року буде зазначено середнє арифметичне тарифу, що діяв до 13.10.18, і тарифу, який вступив у дію з 14.10.18.

Отже, кінцева ціна складатиметься з: централізованого постачання і відведення холодної води в жовтні - 18,377 грн/1 куб. м; централізованого постачання холодної води в жовтні - 9,543 грн/1 куб. м; централізованого відведення гарячої води в жовтні - 8,845 грн/1 куб. м.

Нагадаємо, у Києві анонсували збільшення цін на холодну воду на 17,2%, у Житомирі – на 11%, в інших містах – від 15% до 50%.

Раніше повідомлялося, що гаряча вода та опалення в 2019 році повинні здорожчати на 10%.

Стало відомо, яке місце в світовому рейтингу посідає середня зарплата в Україні
Міжнародна організація праці (МОП) опублікувала рейтинг середніх зарплат у доларовому еквіваленті. До нього увійшли 160 країн світу, які розташувалися...
Настя Каменських розповіла про наболіле: «Були моменти, коли хотілося все закинути»
Настя Каменських поділилася з шанувальниками переживаннями про те, коли вона втомлювалася від спорту. Зірка розповіла, як підйоми о 5-6 ранку заради р...
Григорій Решетник вперше показав обличчя молодшого сина
Григорій Решетник через три місяці після появи на світ його третьої дитини, нарешті, показав шанувальникам обличчя хлопчика. Більш того, ведучий СТБ з...
Катерина Кухар показала архівне фото з сином і привітала Тимура з днем народження
Катерина Кухар та Олександр Стоянов знаходяться на гастролях українськими містами. Зіркова матуся не може бути поруч зі своїм улюбленим сином в день й...
Принц Гаррі розкрив справжню причину виходу з королівської сім'ї
Принц Гаррі після переїзду в США та офіційного виходу з королівської сім'ї вперше зізнався, що стало причиною цих подій. Онук королеви Єлизавети II ро...