Смешко прокоментував поразку Порошенка на президентських виборах

12826
Смешко прокоментував поразку Порошенка на президентських виборах - today.ua

Екс-кандидат у президенти Ігор Смешко вважає, що причиною поразки Петра Порошенка на виборах голови держави навесні 2019 року стали особливості його особистості. Про це він заявив в ефірі Радіо НВ.

“Фактично те, що сталося – крах його кар’єри як президента – це віддзеркалює те, що в нього сидить всередині: самозакоханість, самовпевненість і бажання підібрати особисто відданих і керованих людей замість професіоналів. Це виливається в отакі катастрофи для держави і для нього”, – зазначив колишній голова СБУ Ігор Смешко.

На думку колишнього очільника СБУ, неможливо “підбирати особисто відданих, а вимагати від них як від професіоналів”.

“Я не астролог, але я до певної міри знаю портрет діючого президента. Він для мене не був загадкою і в ті часи, коли я керував розвідувальними органами нашої держави. І я жодних ілюзій стосовно нього не мав і раніше”, – зазначив Смешко, нагадавши про Порошенка як про члена команди Ющенка, який “проявив себе і після першого Майдану”.

Напередодні другого туру президентських виборів Ігор Смешко заявив, що він не збирається співпрацювати ні з одним з кандидатів у президенти України та у майбутньому не погодиться ні на які посади.

Нагадаємо, у першому турі виборів президента, який відбувся 31 березня 2019 року, Смешко посів шосте місце, набравши 6,04% голосів українців.

Today.ua повідомляв, що лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко вважає, що Ігор Смешко відібрав у нього більшу частину голосів у першому турі.

загрузка...