Гриценко прокоментував результат Смешка на виборах президента

776
Гриценко прокоментував результат Смешка на виборах президента - today.ua

Лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко прокоментував результат колишнього голови Служби безпеки України і екс-кандидата в президенти Ігоря Смешка на виборах. Гриценко заявив, що питання про те, чи був Смешко технічним кандидатом не до нього, і він не буде говорити нічого поганого про нього.

“Це питання не до мене. Я не скажу про нього нічого поганого. У мене тільки одне питання… Я постійно бачив його на каналах Порошенка-Медведчука – “112 Україна” і NewsOne, які для мене чомусь були закриті. Ось для мене це питання поки залишається без відповіді. Більше про Смешка нічого не скажу”, – заявив Гриценко.

У той же час Гриценко визнав, що Смешко відібрав у нього більшу частину голосів

“Щодо нашого результату, то ви ж бачили, що значна частина голосів, яку міг би набрати я, відійшла Ігорю Смєшку”, – сказав Анатолій Гриценко.

Лідер “Громадянської позиції” Гриценко розповів, що вони зі Смешком знайомі з 1993 року. Тоді Гриценко навчався в США як офіцер, а Смешко був військовим аташе.

Нагадаємо, колишній глава Служби безпеки України та екс-кандидат у президенти Ігор Смешко, який за підсумками голосування виборців зайняв шосте місце (6,04%), заявив, що у другому турі виборів президента не буде підтримувати ні чинного главу держави Петра Порошенка, ні шоумена Володимира Зеленського.

загрузка...