Слава з “НеАнгелів“ візьме участь у шоу “Холостяк“

Солістка групи "НеАнгели" Слава Камінська з'явиться в першому випуску нового сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Про це співачка повідомила на своїй сторінці Instagram, опублікувавши інтригуюче фото з Холостяком цього сезону - радіоведучим Нікітою Добриніним.

Слава з “НеАнгелів“ візьме участь у шоу “Холостяк“ - today.ua
Подивитися цю публікацію в Instagram

«Фото» або «як ми Никитку одружили»? Що робила заміжня жінка на програмі «Холостяк» ? ? Ви дізнаєтеся 8 Березня на каналі СТБ?? ПиСи: цього холостяка я знаю дуже добре і можу сказати впевнено , що це буде самий цікавий сезон? Добрий , розумний, красивий, вихована , порядна , знаменитий і поки ще не одружений @nikitadobrynin ? Ой , дівчата , тримайтеся ?

Публікація від Babaslavka (@babaslavka)


"... Цього холостяка я знаю дуже добре і можу сказати впевнено, що це буде найцікавіший сезон. Добрий, розумний, красивий, вихований, порядний, знаменитий і поки ще не одружений @nikitadobrynin. Ой, дівчата, тримайтеся", - прокоментувала свій пост Слава.

Новий сезон "Холостяка" стартує 8 березня о 20:00 традиційно на телеканалі СТБ. Слава Камінська з'явиться на першій вечірці, під час якої Холостяк буде знайомиться з 25 дівчатами. Вона не тільки підтримуватиме свого друга, але і поспілкується з претендентками на його серце.

Ще одним гостем першої програми сезону буде кінорежисер Сергій Чеботаренко, який також є близьким другом Нікіти Добриніна.

Слава з “НеАнгелів“ візьме участь у шоу “Холостяк“

Чи вплине думка друзів на вибір Холостяка, дізнаємося вже через тиждень.

Головний герой шоу - Нікіта Добринін (справжнє ім'я - Влад Вакулович) відомий як ведучий телеканалу М1 та радіостанції "Русское Радио Україна", а також як головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна). У свої 30 років він вже був одружений і знайомий з особливостями сімейного життя. Зараз майже весь його час займають робота, спорт і подорожі. Чоловік щиро сподівається зустріти свою другу половину на цьому проекті.

Слава з “НеАнгелів“ візьме участь у шоу “Холостяк“

Today.ua повідомляв, що гурт ТІК презентував кліп про вибори в Україні.