Гурт ТІК презентував кліп про вибори в Україні

Український гурт ТІК презентував новий кліп на пісню "Циклони". За сюжетом відеоробота нагадує передвиборчий екшн. Саме так визначили жанр кліпу учасники колективу.

Гурт ТІК презентував кліп про вибори в Україні - today.ua

"Циклони - це гротескна форма, що відбувається в нашій країні напередодні виборів. Всі персонажі, звичайно, вигадані. Якщо ви хоча б раз не посміхнетеся протягом нашого відео Циклони, обіцяю вам повернути долар по вісім. А якщо серйозно, ставитеся до виборів як до розваги, а як до відповідальної місії. Тому що зараз від кожного з нас залежить асенізація політичних процесів у нашій країні та добра погода", - каже лідер гурту ТІК Віктор Бронюк.

https://youtu.be/iFafOCWO3qs

Події в кліпі відбуваються напередодні президентських виборів в Україні на одній з виборчих дільниць. За сюжетом, вибори опинилися там під загрозою зриву з однієї дуже "пікантної" причини - на людей насуваються циклони та опади у вигляді продуктів життєдіяльності деяких політиків. ТІК радить: голосуйте, адже хороша погода залежить від кожного з нас.

Гурт ТІК презентував кліп про вибори в Україні

Групу ТІК вважають найнароднішим колективом в українському шоу-бізнесі. Вже 13 років ТІК виступає для громадян з усіх куточків України. Найвідомішими хітами гурту є "Свєта", "Вчителька", "Олені", Гуляй, народ", "Сірожине Пірожине", "Для мами", "Чоловіче щастя", "Не цілуй", тощо.

https://youtu.be/we7HaTY7dKk

Today.ua повідомляв, що Олег Винник презентував своїм шанувальникам довгоочікуваний кліп на пісню "Роксолана".