Скандальна нардеп Третьякова хоче позбавити виплат родичів загиблих на Донбасі: “Якщо пільги не скасувати, то ними будуть зловживати“

Депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова, яка нещодавно викликала скандал своєю заявою про "дітей низької якості", знову шокувала неоднозначною заявою. Нардеп переконана, що деякі родичі загиблих на Донбасі українців не хочуть визнавати факт їх смерті з метою отримання соціальних виплат від держави. Цю частину пільг Третьякова запропонувала прибрати з Трудового кодексу, адже "деякі українці бажають отримувати до 20-30 тисяч гривень в місяць за ту особу, яка пропала безвісти".

Скандальна нардеп Третьякова хоче позбавити виплат родичів загиблих на Донбасі: “Якщо пільги не скасувати, то ними будуть зловживати“  - today.ua

"У нас є зниклі безвісти (на Донбасі), і ми точно знаємо, що юнак чи дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що люди загинули, але не хочуть констатувати смерть... Тому що вони за це отримують гроші і великі — до 20-30 тисяч гривень в місяць за зниклу людину", — заявила Третьякова.

Галина Третьякова обурена тим, що українці зловживають державними пільгами і вважає, що виною цьому - ментальність українців, яка дісталася у спадок від Радянського Союзу, коли при комунізмі чекали якихось привілеїв.

"Цей економічний зміст морально розбещує людину. Ідеологія: якщо я щось отримую від держави, то я фактично сідаю на шию тому, хто платить податки, того, хто поруч зі мною, мій побратим... якщо я отримую якусь пільгу, я у них відібрала — ця ідеологія чомусь відсутня в українському суспільстві", — підкреслила політик.

У вівторок, 30 червня, під стінами Верховної Ради зібралася акція протесту з вимогами відкликати дискримінаційні законопроекти про працю і профспілки, і звільнити з посади голови комітету соцполітики Галину Третьякову.

Скандальна нардеп Третьякова хоче позбавити виплат родичів загиблих на Донбасі: “Якщо пільги не скасувати, то ними будуть зловживати“

Раніше Галина Третьякова заявила про те, що в українських сім'ях нерідко народжують дітей заради того, щоб отримувати державну допомогу на них і навела приклад країн, де жінок, які не мають вищої освіти, стерилізують.

ДЖЕРЕЛОglavred.info